10 особенностей телевизоров LG NanoCell

26.08.2021

1. Технологія NanoCell

Для початку визначимося з тим, що ж таке взагалі >технологія NanoCell. Телевізори даної лінійки оснащуються LED-матрицею. Поверх екрана напилюються спеціальні частинки розміром близько одного нанометра. Вони фільтрують тьмяні кольори, видаляючи з них домішки, що виникають із-за довжини хвиль RGB. В результаті зображення виходить яскравою і чистою, а головне — з більш реалістичною передачею кольору. До речі, телевізори NanoCell дозволяють розраховувати на зображення без спотворень, під яким кутом ви б не сиділи при перегляді. Крім того, підсвічування в телевізорах знаходиться безпосередньо за матрицею і висвітлює тільки ті зони, які необхідні в конкретний момент. Завдяки цьому в темних сценах ми можемо побачити більше деталей.

2. Інтелектуальний процесор 4-го покоління

Не менш важливим для сучасного телевізора є процесор, що відповідає за роботу низки технологій. В телевізорах LG NanoCell починаючи з серії NANO86 встановлюється інтелектуальний процесор четвертого покоління. Його ШІ-функції усувають шуми, оптимізує контрастність і насиченість картинки. Функція аналізу сцени, наприклад, відносить зображення на екрані до однієї з чотирьох сцен — пейзаж, ніч, місто та інше. Потім відбувається оптимізація картинки і інтелектуальне збільшення дозволу (аж до 8K). У режимі "Пейзаж" поліпшуються краю і текстури, в режимі "Місто" збільшується різкість будівель на зображенні, а режим "Ніч" робить відмінності між відтінками більш помітними. В молодших моделях виробника використовується 4-ядерний процесор.

3. Ігрові можливості

Характеристики телевізорів LG NanoCell відповідають вимогам консолей нового покоління. Нові моделі мають підтримку технологій AMD Freesync Premium, VRR (змінна частота оновлення), підтримується в моделях NANO86 і NANO91, ALLM (автоматичний режим низької затримки вхідного сигналу) і eARC (вдосконалений поворотний аудіосигнал), а також оснащуються роз'ємом HDMI 2.1. Це означає, що можна розраховувати на 4K/120fps або навіть 8K/60fps в іграх при >підключенні до телевізора PlayStation 5 або Xbox Series X. Також в налаштуваннях телевізорів передбачений режим Game Optimizer, який автоматично регулює параметри зображення і оптимізує графіком, щоб забезпечити максимально комфортний ігровий процес.

4. Підтримка Dolby Vision IQ і HDR Pro 10

Над якістю переданого зображення в телевізорах LG NanoCell також відповідають технології >Dolby Vision IQ і HDR Pro 10, які підтримуються в моделях серій NANO86, NANO91, NANO96 і NANO99. Dolby Vision IQ інтелектуально регулює настройки картинки, в залежності від конкретного жанру і умов освітлення. А технологія розширення динамічного діапазону HDR Pro 10 адаптує яскравість зображення, забезпечуючи розкриття найдрібніших деталей і додаючи природної чіткості картинці. Завдяки цим технологіям ваші улюблені фільми і серіали будуть виглядати яскравіше і реалістичніше.

5. Передача об'ємного звуку по Bluetooth

Телевізори LG NanoCell NANO86, NANO91, NANO96 і NANO99 також підтримують технології AI Sound Pro (оптимізує звук у відповідності з жанром) і Dolby Atmos. Крім цього, вони дозволяють підключати Bluetooth-колонки для створення бездротової системи об'ємного звуку формату 4.0. Це дозволяє створити ефект повної присутності, що особливо добре відчувається під час перегляду спортивних подій.

6. Повідомлення про спортивних матчах

І раз заговорили про спорт, зазначу ще одну цікаву фішку телевізорів LG NanoCell, яка повинна сподобатися фанатам спорту. Мова йде про функції Sports Alert, яка може сповіщати вас перед початком, під час і після закінчення гри. Ще одна корисна функція для перегляду спортивних подій називається MotionPro, вона доступна в моделях NANO86, NANO91, NANO96 і NANO99. Це >технологія оптимізації швидких рухів. Вона зменшує розмиття для більш плавного та чіткого відображення картинки під час динамічних сцен, наприклад, при перегляді футбольного матчу.

7. Режим Filmmaker mode

А ось режим Filmmaker mode повинен сподобатися тим, що часто дивиться кіно. Дуже часто такі технології, як Motion Smoothing, тільки псують враження від перегляду фільмів, роблячи зображення більш гладкою, але в той же час дивно виглядає. Filmmaker mode відключає різні ефекти постобробки, зберігаючи оригінальне співвідношення сторін, передачу кольору і частоту кадрів. Простими словами, він відтворює фільми в такому вигляді, в якому вони були задумані їх режисерами.

8. Мінімалістичний дизайн

Телевізори LG NanoCell добре впишуться в будь-який інтер'єр — вони мають мінімалістичний дизайн завдяки тонким рамки навколо екрану. Пристрої можна повісити впритул до стіни, встановити на металеві ніжки або розмістити на підставці в дизайні "Галерея". Остання має систему кабель-менеджменту і дозволяє прикріпити до телевізора невеликі аксесуари.

9. Технологія LG ThinQ і пульт Magic Remote

Телевізори вже давно стали центральним хабом розумного будинку, і моделі LG NanoCell не є винятком. В оболонці webOS передбачена окрема сторінка для більшої зручності управління розумним будинком. Крім цього, телевізори оснащуються пультом Magic Remote зі вбудованим гіроскопом, який забезпечує зручну навігацію в меню системи Smart TV, так і керування підключеними пристроями.

10. Підтримка Apple HomeKit і AirPlay 2

Власники гаджетів Apple повинні оцінити підтримку телевізорами LG NanoCell технологій Apple HomeKit і AirPlay 2. Це означає, що можна стримить контент зі свого iPhone або iPad на телевізор і управляти їм за допомогою Siri.

icon_callback icon_teleg icon_viber