0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Кухонна витяжка

Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Хіт продажу
Код товару: 10262
0
2 999 грн.
Купити
Хіт продажу
Код товару: 10224
0
10 300 грн.
Купити
Код товару: 10165
0
4 359 грн.
Купити
Код товару: 10163
0
6 059 грн.
Купити
Код товару: 10259
0
2 350 грн.
Купити
Код товару: 10249
0
2 800 грн.
Купити
Код товару: 10199
0
15 500 грн.
Купити
Код товару: 10128
0
21 599 грн.
Купити
Хіт продажу

Приготування улюблених страв – захоплюючий та корисний процес. Але тривале перебування перед плитою шкодить здоров'ю та викликає погане самопочуття. Кожній господарці необхідно купити витяжку в Україні для обладнання кухонного простору. Сучасні пристрої чудово вписуються в інтер'єр.

 

Витяжка для кухні: види та особливості

Витяжка – спеціальне обладнання, яке монтується над варильною поверхнею. Агрегат втягує шкідливі випаровування, дим, кіптява, жир. Завдяки цьому у приміщенні підтримується нормальний рівень чистоти повітря. Під час готування людина почувається набагато краще за наявності на кухні витяжки.

Всі пристрої мають різний принцип роботи, тому поділяються на кілька типів:

  1. Проточні - найпоширеніші та найпростіші. Обладнання встановлюється аналогічно кондиціонеру. Усі шкідливі частки, які захопив агрегат, виводяться надвір. Особливістю таких витяжок є простота та ефективність.
  2. Циркуляційні - приміщення, що не мають виходу назовні, не потребують складного монтажу. Робота пристрою ґрунтується на системі вугільних фільтрів. Повітря потрапляє в агрегат, потім очищається і виходить у приміщення. Техніка має знижену продуктивність та потребує заміни фільтрів.

Витяжки мають різний принцип встановлення. Популярні виробники випускають техніку таких видів:

  1. Підвісні витяжки для кріплення на меблі. Достатньо популярний варіант невеликого розміру.
  2. Вбудовувані пристрої, призначені для монтажу у спеціальні тумби. Витяжки мають стильний зовнішній вигляд і мають ергономічні габарити.
  3. Настінне обладнання - у вигляді прямої труби, яка під прямим кутом іде в стіну.
  4. Кутові витяжки - мають особливу форму для монтажу в кутку кухні. Часто їх підбирають під кутову поверхню.
  5. Острівні - витяжки підвісного вигляду, які кріпляться та виводять повітря в стелю.

Витяжку на кухню, незалежно від ціни, виготовляють із якісних довговічних матеріалів. Управління відбувається за допомогою механічного чи дистанційного способу.

 

Як працюють кухонні витяжки

Щоб техніка розпочала роботу, необхідно підключити її до електричної мережі. В основі механізму лежать вентиляційні системи, які забезпечують всмоктування повітря. У процесі функціонування витяжка утворює шум. Чим старше обладнання, тим вище рівень шумоутворення, оскільки механізми та мастило подаються зношування. Тому необхідно проводити регулярне обслуговування або купити нову витяжку на кухню.

Інженери всіх провідних брендів працюють над удосконаленням техніки та зниженням рівня шуму. Для цього застосовують спеціальні шарніри та звукоізолюючі комплектуючі. Найбільш тихий пристрій може виробляти максимум 45 дБ. Це вдвічі вище за рівень тиші в приміщенні. Простіші моделі утворюють вище 50 Дб шуму, що може несприятливо позначатися на комфорті під час приготування улюблених страв.

Багато агрегатів мають фільтри та конструкції для уловлювання жиру на вході, що перешкоджає його попаданню в систему. Перед тим, як купити витяжку для кухні в інтернет магазині Ужгорода, варто звернути увагу на цю особливість. Якщо пристрій виготовлено із застосуванням таких технологій, воно прослужить довгі роки, без зниження ефективності. Найбільшої уваги вимагають циркуляційні моделі, тому при покупці обладнання варто приділяти особливу увагу догляду за ними.

 

Як використовувати побутову кухонну витяжку

Насамперед головним критерієм правильної експлуатації є монтаж. Незважаючи на вартість моделі витяжки на кухню, існують вимоги до відстані між плиткою та витяжкою. Для електричних моделей – 70 сантиметрів, для газових – 80 сантиметрів. Неправильне використання побутової техніки веде за собою знижену ефективність захоплення шкідливих складових повітря.

Важливо відзначити, що проточні витяжки та водонагріваюче газове обладнання мають погану сполучність. Колонку або котел із відкритою камерою згоряння краще не включати одночасно з витяжкою проточного типу. Продукти згоряння газу можуть потрапляти у повітря, що призведе до негативних наслідків. Рекомендовано не встановлювати ці агрегати в одному приміщенні. Скільки б не коштувала витяжка на кухню в Ужгороді, важливо обрати якісну сертифіковану продукцію перевіреного бренду.

 

Витяжка електрична в Ужгороді

Інтернет-магазин в Ужгороді СІНВІК пропонує замовити електровитяжку на кухню за вигідною ціною. Наша команда довгі роки займається продажем високоякісної техніки провідних торгових марок. На всі моделі техніки надається гарантія.

Щоб купити витяжку на електричну кухню, виберіть з каталогу потрібну модель і оформіть замовлення. Кожна позиція має фото та детальний опис характеристик. Доставка здійснюється в Ужгород та будь-який регіон України.

РозгорнутиЗгорнути