0
0
phone-icon
Замовити дзвінок

Пилососи

Код товару: 10413
0
3 399 грн.
Купити
Код товару: 10363
0
999 грн.
Купити
Код товару: 10388
0
3 499 грн.
Купити
Код товару: 10386
0
8 999 грн.
Купити
Хіт продажу
Код товару: 10465
0
2 599 грн.
Купити
Код товару: 10462
0
2 599 грн.
Купити
Код товару: 10428
0
4 199 грн.
Купити

Пилосос - пристрій для збирання пилу, сміття, підтримання чистоти в будинку. Робота агрегату заснована на всмоктуванні частинок із різних поверхонь. Це обладнання є в кожному будинку. Якщо виникла потреба придбати пилосос в інтернет магазині Ужгорода чи іншого міста, важливо вивчити особливості популярних моделей, щоб придбати якісного, універсального, надійного, сучасного помічника.

 

Яким буває пилосос

Ведучі виробники виготовляють пилососи для прибирання квартири за доступними цінами. Перш ніж придбати техніку в Ужгороді, необхідно визначитися з видом. Найбільш поширені агрегати призначені для сухого збирання. Побутові прилади поділяються на 3 типи:

 • з мішками для пилу;
 • з водяним фільтром;
 • з контейнером.

Всі моделі відрізняються між собою ступенем комфорту при збиранні. Варто відзначити позиції з водяним фільтром, які здатні зволожувати повітря в процесі експлуатації та знижувати кількість пилу. Такий побутовий пилосос має більш високу вартість порівняно з аналогами, але несе вигідну перевагу для здоров'я сім'ї.

 

Побутовий пилосос

Популярні бренди випускають пристрої для вологого прибирання, які мають особливий попит. У корпусі пилососа міститься 1-2 спеціальні резервуари для подачі та збору рідини. Контейнер із засобом для збирання забезпечує подачу чистої води, потім включення відповідного режиму сприяє всмоктуванню брудної води у відведену ємність.

Купити миючий пилосос в Україні - розумне рішення, оскільки стандартні моделі не дозволяють зібрати таку кількість бруду. Миючі пристрої забезпечують більш якісний збір частинок пилу, до того ж, сприяють сухому та вологому збиранню одночасно.

Перед тим, як купити пилосос в інтернет магазині Ужгорода, визначтеся зі способом харчування:

 • від мережі;
 • акумулятор;
 • комбінований (мережевий та акумуляторний).

Сучасний ринок побутової техніки для будинку має широкий асортимент пристроїв з різними джерелами живлення. Покупці можуть підібрати максимально зручний варіант, виходячи з потреб.

 

Різновиди пилососів для дому в Ужгороді

Замовити пилосос онлайн можна для будь-яких цілей:

 • миючий для вологого прибирання поверхонь;
 • робот-пилосос для повної автоматизації прибирання;
 • ручний для самостійного прибирання;
 • автомобільний для зручного прибирання в машині;
 • компактний електровіник для сухого прибирання;
 • віконний для чистоти вікон.

Кожен вид техніки має індивідуальні характеристики, зовнішній вигляд та додаткові функції. Устаткування часто обладнане:

 • автовідключення;
 • автозмотування шнура;
 • ароматизація повітря;
 • інжекційним фільтром;
 • функцією антиспінювання;
 • передмоторний фільтр.

Продаж пилососів у каталозі здійснюється з постійним поповненням асортименту новими моделями. Часто пристрої мають електронні системи для програмування під особисті потреби користувача.

Перед покупкою пилососа важливо враховувати ключові критерії вибору:

 1. Захист двигуна від перегріву.
 2. Розміри виробу.
 3. Рівень шумоутворення.
 4. Види насадок, кількість, додаткові комплектуючі.
 5. Наявність функції плавного старту.
 6. Розмір шнура.
 7. Потужність всмоктування.

Покупці повинні проаналізувати розміри житлової площі приміщення для прибирання, рівень забруднення, кількість мешканців, врахувати особисті побажання до функціоналу, щоб вибрати модель пилососу для комфортного прибирання.

 

Придбати електропилосос та іншу побутову техніку

Інтернет-магазин СІНВІК пропонує замовити пилосос на кілька кліків через інтернет, не виходячи з дому. Ми надаємо товари провідних світових брендів за розумною вартістю. Побутова техніка розміщена у зручному каталозі, має сертифікати якості, гарантійне обслуговування та виготовлена з якісних матеріалів. Завдяки фільтру, робити покупки ще швидше та комфортніше. Фото, докладний опис характеристик дозволяють швидко підібрати хорошу модель, виходячи з запитів і можливостей.

Незалежно від того, скільки коштує пилосос, покупці можуть скористатися допомогою фахівців, отримати безкоштовну консультацію та поставити хвилюючі питання. Щоб зробити замовлення, додайте товар у кошик та оформіть покупку. Купити пилосос можуть жителі Ужгорода та будь-якого регіону України з доставкою.

РозгорнутиЗгорнути