Спорт без нічого: огляд Bluetooth-навушників AIRON Airtune Sport

01.08.2019

Бездротові навушники здобули велику славу для заняття спортом. Все-таки бовтаються дроти доставляють незручності практично при будь-якої активності, будь-то біг, заняття на тренажерах або велосипеді. Далі розповімо про навушниках AIRON Airtune Sport належать українському бренду цифровий електроніки.

AIRON Airtune Sport виконані у вигляді двох роздільних навушників з дужками для кріплення за вухом. Незважаючи на великий корпус, вони добре тримаються в вушній раковині, а дужка, можна сказати, працює на підстрахування. Самі дужки виконані з силікону і виявилися м'якими і еластичними. Можливо, навіть занадто, тому радимо спробувати навушники перед покупкою, щоб вони напевно підійшли.

Кнопка управління відтворенням і дзвінками, вона ж продуктами, винесена на зовнішню частину корпусу. Клавіші регулювання гучності - на верхньому торці. Всі вони дублюються на кожному з навушників. Тактильно кнопки добре помітні, так що на дотик управляти аудіо і приймати виклики досить просто. Корпус навушників не боїться дощу і вологи від поту завдяки захисту IPX5.

Це навушники погружного типу і вони не пов'язані один з одним проводом. Один з навушників є основним і ретранслює сигнал на другий. Включати харчування потрібно на кожному навушнику окремо, але синхронізувати з мобільним пристроєм досить один з них. Використовується Bluetooth 5.0 - досить енергоефективний і швидкісний протокол. Під час роботи лагов з сигналом помічено не було.

Вбудованого акумулятора в кожному з навушників вистачає приблизно на 3,5-4 години при роботі на гучності в 70-80% від максимальної. Хотілося б отримати в розпорядження ще пару годин, все-таки у багатьох аналогічних моделей час роботи помітно вище.

Що стосується звучання, то Airtune Sport приємно дивують достатньою кількістю низьких частот і оптимальної виразністю середніх і високих. В якомусь плані вони звучать «чистіше», а амплітуди сприймаються чіткіше, ніж в моделі AIRON Airtune Freedom про яку ми розповідали недавно. Це тим більш актуально при прослуховуванні музики під час занять спортом.

У комплекті також є чохол для перенесення навушників. Туди ж поміститься зарядний кабель. Він виконаний у вигляді USB-варіанту з подвійним Micro USB на іншому кінці.

Навушники залишають враження добре збалансованих за ціною, якістю та комфортні при тривалому носінні. Управління - інтуїтивне, а функціональне дублювання кнопок зручне і зрозуміле. Захист від незначної вологи, зрозуміло, стане в нагоді якраз для занять спортом.

icon_callback icon_teleg icon_viber