Доброго вечора, придбали посудомийку підключили, на перше миття знизу почала підтікати вода з піною, до сервісного центру набрали там відповідає автовідповідач, як бути далі невідомо.
При виборі орієнтувався на максимум можливостей та якість виробу. Перше максимальне завантаження посуду, програма ЕКО - результат нас задовольнив на 100%